Pack Art Bags Kontakt z producentem toreb papierowych

Kontakt


Pack Art Bags sp. z o.o. spółka komandytowa
62-081 Przeźmierowo ,
ul Rynkowa 9
Polska
Tel +48 61 65 25 360
Fax +48 61 65 25 075

Dział Handlowy jest do Państwa dyspozycji:
poniedziałek - czwartek 8.00-16.00
piątek 8.00-14.00


Najważniejsze telefony bezpośrednie

Prosimy o przesyłanie ewentualnych zapytań wyłącznie na jeden wybrany adres mailowy Na wszelkie Państwa zapytania odpowiemy w terminie nie dłuższym niż 2 dni robocze

Torby papierowe z nadrukiem reklamowym 61 65 dd25 360   Sprzedaz@packart-bags.eu
Sprzedaż toreb czystych - bez nadruku reklamowego 61 65 dd25 366 Stock@packart-bags.eu
Sekretariat 61 65dd 25 360 Office@packart-bags.eu
Dział Marketingu i Reklamy   Marketing@packart-bags.eu
Współpraca agencyjna  w zakresie sprzedaży toreb papierowych   Wspolpraca@packart-bags.eu
Usługi poligraficzne 61 65 25 377 Produkcja@packart-bags.eu