Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy. [Zamknij]

Kontakt

Pack Art Bags sp. z o.o. spółka komandytowa
62-081 Przeźmierowo , ul Rynkowa 9
Tel centrala +48 61 65dd 25 360,  Fax +48 61 65 25 075

Zobacz w Zumi »

Najważniejsze działy i telefony bezpośrednie 

Prosimy o przesyłanie ewentualnych zapytań wyłącznie na jeden wybrany adres mailowy
Na wszelkie Państwa zapytania odpowiemy w terminie nie dłuższym niż 24 godziny

Torby papierowe z nadrukiem reklamowym 61 65 dd25 360   Sprzedaz@packart-bags.eu
Sprzedaż toreb czystych - bez nadruku reklamowego 61 65 dd25 369 Stock@packart-bags.eu
Sekretariat 61 65dd 25 360 Office@packart-bags.eu
Dział Marketingu i Reklamy 61 65dd 25 371 Marketing@packart-bags.eu
Przygotowania materiałów graficznych   Studio@packart-bags.eu
Warunki współpracy w zakresie sprzedaży toreb papierowych   Wspolpraca@packart-bags.eu

 

Materiały graficzne prosimy przesyłać na konto Studio@packart-bags.eu lub na serwer FTP (dokładne informacje u handlowców)